Προκύρηξη Θέσης Σχολικού Συνεργάτη

Το Λύκειο Αγίου Ιωάννη Λεμεσού, προκηρύσσει θέση για πρόσληψη Σχολικού Συνεργάτη για παροχή βοηθητικού παιδαγωγικού έργου στο σχολείο για την περίοδο από 19/09/17 μέχρι 31/05/18. Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να προσκομίσουν στο σχολείο το Πανεπιστημιακό Πτυχίο καθώς και το Bιογραφικό Σημείωμά τους μέχρι τις 15/09/17 και ώρα 11:59 π.μ.. Η πρόσληψη Σχολικού Συνεργάτη θα περιλαμβάνει και συνέντευξη των ενδιαφερομένων από επιτροπή του σχολείου.

Η αντιμισθία του Σχολικού Συνεργάτη καθορίζεται στα 5 (πέντε) ευρώ για κάθε 40΄ ή 45λεπτη περίοδο. Η εργοδότηση θα ακολουθεί τους όρους εντολής του σχετικού συμβολαίου αγοράς υπηρεσιών μεταξύ αυτού και του σχολείου.

Τα ακριβή καθήκοντα του Σχολικού Συνεργάτη θα καθορίζονται από το σχολείο ανάλογα με τις ανάγκες.